RU
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СТО І АВТОСЕРВІСУ
(067) 325-29-39
(099) 129-46-77
(073) 325-29-39
У кошику немає товару
КАТАЛОГ ОБЛАДНАННЯ
Акція!!! Акція!!! шиномонтажні комплекти !!!
Акція!!! Стенд для відновлення SIRIUS REANIMATOR
Акція!!! Тестер дизельних форсунок Focus-Diesel 4CH
Акція!!! Акція !!! Дископравильний верстат Сіріус
Акція!!! Акція !!! Підйомник з доставкою 1300 $ !!!
Фарборозпилювач DeVilbiss GTI Pro
Фото: Фарборозпилювач DeVilbiss GTI ProАкція!!!

Фарборозпилювач DeVilbiss GTI ProВиробник: DeVilbiss
Модель: GTI Pro
Артикул: 320
Ціна 11880 12600 грн
  • Характеристики
  • Відгуки

DeVilbiss GTI Pro

Чудово підходить для нанесення сучасних "металіків" і "перламутром" з високим вмістом сухого залишку, в т.ч. водорозбавляються.
Виробник: Великобританія.
Особливості нового пістолета GTi Pro такі: поліпшений баланс, змінений профіль курка і вдосконалені органи управління в розрахунку на роботу в рукавичках. Зменшений хід курка забезпечує зручне захоплення як в натиснутому, так і в відпущеному положенні.
Але це лише зовнішні зміни. Що стосується внутрішнього устрою, то повітряні канали GTi Pro стали пряміше, а значить, управління повітряним потоком спрощується і стає більш гнучким, одночасно забезпечуючи оптимальний розподіл лакофарбового матеріалу в факелі. Унікальна конструкція повітряного клапана GTi Pro усуває ефект «плювка», характерного для деяких традиційних пістолетів, і дозволяє розкривати і згортати факел дуже плавно.
Більш того, голка і сопло GTi Pro, виконані з високоякісної нержавіючої сталі, і внутрішні канали, захищені анодуванням, дозволяють пістолету не боятися корозії при роботі з водорозчинні матеріалами, а ущільнювачі з сучасних пластиків і тефлону стійкі до дії органічних розчинників і не потребують мастилі .
Значному перегляду піддалася і конструкція сопла GTi Pro з метою поліпшення аеро-і гідродинамічних характеристик потоку. Тепер можна розпорошувати матеріали різної в'язкості за допомогою одного і того ж сопла.
Форма і розмір внутрішніх порожнин GTi Pro розраховувалася за допомогою спеціальної модулирующей комп'ютерної програми. Це дозволило будь-який з трьох повітряних голів GTi Pro працювати з будь-яким соплом цього модельного ряду і наносити всі відомі на даний момент автомобільні лакофарбові матеріали.
Нова серія пістолетів GTi Pro отримала також і абсолютно нові повітряні голови, а відповідно, і характеристики.
Виробник заявляє, що дані повітряні голови в поєднанні з різними варіантами прохідних перетинів сопла показують найкращі результати при нанесенні будь-яких сучасних лакофарбових матеріалів: від високов'язких грунтів до прозорих лаків з високим вмістом сухого залишку. А фарбувальне пляма у формі еліпса (з звуженими кінцями) забезпечує більш акуратне перекриття і відмінну рівномірність нанесення матеріалу.
Щоб будь-який фарбувальне обладнання працювало довго і якісно, ​​без регулярного чищення та обслуговування не обійтися, що займає багато часу. Для вирішення цієї проблеми і скорочення витрат на ремонт і обслуговування нового GTi Pro компанія DeVILBISS значно спростила внутрішню будову пістолетів, забезпечивши прямий доступ до всіх внутрішніх порожнинах. У комплект поставки входить весь необхідний для здійснення обслуговування інструмент, а також набір кольорових кілець для маркування пістолетів в залежності від виконуваних робіт.
Абсолютно новий фарборозпилювач DeVilbiss GTI Pro розроблений для малярів-професіоналів, які потребують високої якості фарбувальних робіт.
Дві передові технології, повітряні голови (одна HVLP і дві Trans-Tech) для найбільшої ефективності при роботі з сучасними матеріалами на основі розчинника і на водній основі.
Новий ергономічний корпус фарборозпилювача DeVilbiss GTI Pro оптимально збалансований і підігнаний до руки для забезпечення комфорту і легкості управління.
Нові сопла забезпечують чудове розпорошення матеріалу будь-якої в'язкості і гарантують його рівномірне нанесення.
Абсолютно новий дизайн повітряного клапана дозволяє більш точно контролювати подачу повітря і фарби при формуванні факела.
Простота конструкції фарборозпилювача DeVilbiss GTI Pro гарантує надійність і завжди високий результат при роботі в будь-яких умовах.
Технічні характеристики

Найменування Т1 T2 H1
Тиск повітря на вході, бар 2,0 2,0 2,0
Витрата повітря, л / хв
282 л/мин
Trans-Tech
350 л/мин
Trans-Tech
450 л/мин
HVLP
Різьбовій повітряний штуцер, дюйм 1/4'' 1/4'' 1/4''
Тиск повітря на розпилювачі, бар 1,6 1,6 0,7
Розмір фарбувального факела, мм 290-310 285-300 300-325
Продуктивність по матеріалу, мл / хв 160-190 170-200 160-190
Вага (з бачком), грам 778 778 778

Комплектація:
- Фарборозпилювач
- 125 мл пластиковий верхній бачок з металевим штуцером
- Гучний ключ і викрутка
- Чистяча щітка-йоржик
- Заливна воронка для фарби
- Керівництво користувача (CD)

* Розміри дюз: 1,2 / 1,3 / 1,4 мм

Каталог: Обладнання для СТО


Залиште Ваш відгук:


Схожі товари на Фарборозпилювач DeVilbiss GTI Pro

Фарборозпилювач DeVilbiss SRI Pro LiteАкція!!!
10008 грн
9288 грн
Фарборозпилювач DeVilbiss PRI Pro LiteАкція!!!
10584 грн
9900 грн
Фарборозпилювач DeVilbiss GTI Pro LiteАкція!!!
12600 грн
11880 грн
Розробка сайту - FOBS
Copyright © starsto.com.ua