RU
Обладнання для СТО, спецінструмент, ручний інструмент, гідропневмосистеми
(067) 325-29-39
(067) 325-29-39
(073) 325-29-39
(073) 325-29-39
(067) 325-29-39
(067) 325-29-39
Пн-Пт: 09.00-17.00
Меню
  Каталог / Акції

  Зарядний пристрій TELWIN T-Charge 26 Evo 807595


  Є в наявності
  Виробник: Telwin
  Модель: 807595
  Артикул: 807595
  Ціна 11000 грн

  УВАГА!!! НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА!!!
  • Характеристики
  • Відгуки

  Цифровий зарядний пристрій для автомобілів з 12 і 24 В акумулятором WET, MF, EFB, START-STOP, GEL, AGM, Li, однофазний 220 В, заряджання акумуляторів ємністю 10-250 Ач, струм В заряду ефективний 16 А8 при 24 В, струм заряду конвенційний 16 А при 12 В і 8 А при 24 В, мах споживана потужність в режимі заряду 0,22 кВт, технологія Pulse Tronic забезпечує електронне управління зарядного струму з автоматичним перериванням, імпульсною підтримкою та відновленням, технологія Safe не ушкоджує електронні бортові системи на етапі запуску, усуває наднапругу, типове для традиційних пускових пристроїв, технологія Cold для заряджання при негативних температурах до мінус 20 градусів, режим Test для перевірки правильності роботи ланцюга генератора автомобіля, перевірки пускової ємності акумулятора, перевірки стану функція AGM для заряджання та підтримки заряду для AGM акумуляторів, функція Recovery для відновлення сульфатованих акумуляторів, режим Supply дозволяє від'єднати акумулятор від автомобіля та виконати його зарядку, не втрачаючи всю інформацію та зроблені налаштування бортового комп'ютера, візуалізація та . РК-екрана, захист від перевантажень, зміни полярності та короткого замикання, термостатичний захист, ступінь захисту IP20, розміри ДхШхВ 300х95х55 мм, вага 1,6 кг.

  Зарядний пристрій автомобільний з електронним керуванням TELWIN T-Charge 26 Evo - багатофункціональний електронний зарядний пристрій з функцією підтримки заряду та тестером для акумуляторів типу WET, GEL, AGM, MF, PbCa, EFB, Li напругою 12 В/24 В, оснащений РК- . Програми заряджання та підтримання заряду в режимі Pulse Tronic спеціально розроблені для вибраного типу акумулятора. Функція BOOST для швидкого заряджання. Удосконалена функція заряджання та підтримання заряду акумуляторів в умовах низької температури. Активізація функції RECOVERY дозволяє відновити акумулятори. Здійснює перевірку генератора та акумулятора транспортного засобу. Джерело безперебійного та надійного живлення, здатне допомогти при заміні акумулятора. Простота використання та оперативне відображення параметрів на РК-екрані. Пристрій дозволяє підключати різні типи кабелів для заряджання акумуляторів. У комплект включений кабель із затискачами та кабель із петельками.

  Характеристики:

  Автоматична зарядка та підтримка заряду в режимі Pulse Tronic відповідно до вибраної технології акумулятора;
  Функція BOOST для швидкого заряджання акумуляторів;
  Функція COLD для заряджання та підтримання заряду акумуляторів в умовах низької температури;
  функція RECOVERY для відновлення сульфатованих акумуляторів;
  Функція TEST перевірка для акумулятора, стартера та генератора;
  Функція SUPPLY для стабілізованого живлення під час заміни акумулятора;
  РК-екран;
  Захист від перевантаження, короткого замикання та неправильної полярності.
  PULSE TRONIC TECHNOLOGY.
  1. Тест. Перевірка стану та цілісності акумулятора, а також перевірка відповідності номінальної напруги акумулятора встановленому значенню.
  2. Десульфація. Визначення та відновлення сульфатованих або глибоко розряджених акумуляторів; імпульси дозволяють усунути наліт у разі початкової стадії сульфатації акумуляторів. Позитивна реакція акумулятора на імпульси дозволяє здійснити заряджання. Відновлює АБ, схильних до сульфатації і глибоко розряджених АБ.
  3. Аналіз. Дозволяє перевірити цілісність акумулятора та можливість заряджання. Зарядний струм нижче встановленого.
  4. Первинна зарядка струмом стабілізованої сили (I) до 80% ємності з електронним управлінням струмом заряду шляхом підвищення напруги струму (U) і автоматичним перериванням.
  5. Вторинна зарядка малим струмам зі стабілізованою напругою (U) до 100% з електронним керуванням струмом заряду, шляхом зниження напруги струму (U) та автоматичним перериванням.
  6. Контроль утримання заряду. Цикл перевірки можливості АБ утримати заряд.
  7. Підтримка заряду зниженим за напругою та силою стабілізованим струмом (буферний режим або режим "змісту").
  8. Імпульсна підтримка заряду. Імпульсна підтримка оптимального рівня заряду, щоб уникнути саморозряду.

  RECOVERY або десуфільтизація.
  Функція відновлення акумуляторів. Під час розрядки свинцеві пластини (електроди) реагують з кислим розчином електроліту, у результаті утворюються кристали сульфату свинцю. Ці кристали осідають на поверхні пластин, перешкоджаючи правильному перебігу електрохімічного процесу, що спричиняє погіршення характеристик акумулятора; ця ситуація позначається терміном "сульфатація". Заряджання акумулятора повинно призвести до резорбції цих кристалів у розчин електроліту, відновивши нормальні умови, але надмірне накопичення кристалів ускладнює їх розчинення та погіршує робочі характеристики акумулятора. Під терміном "десульфатація", мається на увазі примусовий процес, що встановить початкову щільність розчину електроліту, подаючи особливі імпульси струму, які розщеплюють ці кристали (розриваючи молекулярні зв'язки між іоном свинцю та іоном кислого сульфату) дозволяючи акумулятору відновити свій стан.

  SUPPLY.
  Функція стабілізованого живлення бортової мережі під час вимкнення акумулятора. Безшумне стабілізоване джерело живлення бортової електроніки для використання під час діагностики операції захисту акумулятора. Розширена функція діагностики, що дозволяє точно змінювати вихідну напругу. Блок живлення для зберігання акумуляторів автомобілів в автосалонах. Блокування налаштувань клавіатури для запобігання випадковим змінам (наприклад, демонстраційні зали тощо). Блок живлення для підтримки бортової електроніки при заміні батареї та запобігання втратам різних налаштувань.

  COLD. Інноваційна технологія Cold дозволяє підтримувати рівень продуктивності навіть за дуже низьких температур. Увімкнувши функцію Ice Start на передній панелі пристрою, зарядку та запуск транспортних засобів можна здійснювати за температури до -20°C.

  TEST. Функція перевірки правильності роботи ланцюга генератора автомобіля. Перевірка пускової ємності акумулятора (CCA). Функція перевірки стану заряджання акумулятора.

  Тип пристрою: Зарядний пристрій
  Тип акумулятора: WET, MF, EFB, START-STOP, GEL, AGM, Li
  Напруга акумулятора номінальна: 12 В/24 В
  Місткість акумуляторів, що підключаються, Min - Max: 10-250 А
  Струм ефективного заряду при 12 В: 16 А


  Залиште Ваш відгук:
  Схожі товари на Зарядний пристрій TELWIN T-Charge 26 Evo 807595

  Розробка сайту - FOBS
  Copyright © starsto.com.ua