Меню
RU
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СТО І АВТОСЕРВІСУ
(067) 325-29-39
(099) 129-46-77
(073) 325-29-39
У кошику немає товару
Каталог / Пошук / Акції
Рідина для УЗ ванни Ultra Clean
Фото: Рідина для УЗ ванни Ultra Clean

Рідина для УЗ ванни Ultra CleanВиробник: Украина
Модель: Ultra Clean
Артикул: s209
Ціна 680 грн
  • Характеристики
  • Відгуки

Ultra Clean

Рідина Ultra Clean, яка використовується для ультразвукових ванн.
Є концентратом і для роботи вимагає розведення дистильованою водою у співвідношенні 1: 10.

Рідина не вступає в хімічну реакцію з предметами з кольорових металів. Вона нешкідлива для миються і забарвлених виробів. Рідина безпечна для контакту з очима та шкірою.

Після першого застосування рідина тривалий час залишається придатною до використання і не втрачає своїх очищають і знежирюють властивостей. За цим показником Ultra Clean перевершує розчинники або продукти на основі гасу в 10 разів. При використанні даної рідини Ви в кілька разів поліпшите результат від проведення ультразвукового очищення.

Рідина для ультразвукового очищення готова до застосування і заливається ТІЛЬКИ в ультразвукову ванну. Чим товщі і міцніше шар відкладень, тим довше очищувач повинен впливати на зовнішніх поверхнях. Забруднення краще видаляються, якщо очищувач підігрівається (підвищення температури на 10 градусів Цельсія зменшує необхідний час його впливу в 2 рази).

Основні види забруднень, які видаляються в процесі ультразвукового очищення, можна об'єднати в чотири групи:
тверді і рідкі плівки
різні масла, жири, пасти і т.п .;
тверді опади - частинки металу і абразиву, пил, нагар, водонерозчинні неорганічні сполуки (накип, флюси) і водорозчинні або частково розчинні органічні сполуки (солі, цукор, крохмаль, білок і т.п.); -
продукти корозії - іржа, окалина і т.д.
оберігають, консервуючі і захисні покриття.
Розчин для очищення повинен замінятися на свіжий, якщо ефективність розчину помітно знизилася або якщо розчин став візуально брудним. Свіжа партія розчину для кожного сеансу очищення необов'язкова. Лужний розчин для ультразвукового очищення рекомендується відстоювати після кожного застосування

Теплота зазвичай покращує і прискорює процес очищення, і більшість миючих розчинів розроблені для кращої роботи при високих температурах. Кращий спосіб знайти оптимальну температуру, яка дасть вам найкращу і найшвидшу чистоту - це провести тести. Зазвичай найкращі результати лежать в межах 50 - 65 градусів Цельсія.

Обладнання для СТО


Залиште Ваш відгук:
Схожі товари на Рідина для УЗ ванни Ultra Clean

Розробка сайту - FOBS
Copyright © starsto.com.ua