Меню
RU
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СТО І АВТОСЕРВІСУ
(067) 325-29-39
(099) 129-46-77
(073) 325-29-39
У кошику немає товару
Каталог / Пошук / Акції
Фарборозпилювач DeVilbiss GTI Pro
Фото: Фарборозпилювач DeVilbiss GTI ProАкція!!!

Фарборозпилювач DeVilbiss GTI ProВиробник: DeVilbiss
Модель: GTI Pro
Артикул: 620
Ціна 11088 11760 грн
  • Характеристики
  • Відгуки

DeVilbiss GTI Pro

Чудово підходить для нанесення сучасних "металіків" і "перламутром" з високим вмістом сухого залишку, в т.ч. водорозбавляються.
Виробник: Великобританія.
Особливості нового пістолета GTi Pro такі: поліпшений баланс, змінений профіль курка і вдосконалені органи управління в розрахунку на роботу в рукавичках. Зменшений хід курка забезпечує зручне захоплення як в натиснутому, так і в відпущеному положенні.
Але це лише зовнішні зміни. Що стосується внутрішнього устрою, то повітряні канали GTi Pro стали пряміше, а значить, управління повітряним потоком спрощується і стає більш гнучким, одночасно забезпечуючи оптимальний розподіл лакофарбового матеріалу в факелі. Унікальна конструкція повітряного клапана GTi Pro усуває ефект «плювка», характерного для деяких традиційних пістолетів, і дозволяє розкривати і згортати факел дуже плавно.
Більш того, голка і сопло GTi Pro, виконані з високоякісної нержавіючої сталі, і внутрішні канали, захищені анодуванням, дозволяють пістолету не боятися корозії при роботі з водорозчинні матеріалами, а ущільнювачі з сучасних пластиків і тефлону стійкі до дії органічних розчинників і не потребують мастилі .
Значному перегляду піддалася і конструкція сопла GTi Pro з метою поліпшення аеро-і гідродинамічних характеристик потоку. Тепер можна розпорошувати матеріали різної в'язкості за допомогою одного і того ж сопла.
Форма і розмір внутрішніх порожнин GTi Pro розраховувалася за допомогою спеціальної модулирующей комп'ютерної програми. Це дозволило будь-який з трьох повітряних голів GTi Pro працювати з будь-яким соплом цього модельного ряду і наносити всі відомі на даний момент автомобільні лакофарбові матеріали.
Нова серія пістолетів GTi Pro отримала також і абсолютно нові повітряні голови, а відповідно, і характеристики.
Виробник заявляє, що дані повітряні голови в поєднанні з різними варіантами прохідних перетинів сопла показують найкращі результати при нанесенні будь-яких сучасних лакофарбових матеріалів: від високов'язких грунтів до прозорих лаків з високим вмістом сухого залишку. А фарбувальне пляма у формі еліпса (з звуженими кінцями) забезпечує більш акуратне перекриття і відмінну рівномірність нанесення матеріалу.
Щоб будь-який фарбувальне обладнання працювало довго і якісно, ​​без регулярного чищення та обслуговування не обійтися, що займає багато часу. Для вирішення цієї проблеми і скорочення витрат на ремонт і обслуговування нового GTi Pro компанія DeVILBISS значно спростила внутрішню будову пістолетів, забезпечивши прямий доступ до всіх внутрішніх порожнинах. У комплект поставки входить весь необхідний для здійснення обслуговування інструмент, а також набір кольорових кілець для маркування пістолетів в залежності від виконуваних робіт.
Абсолютно новий фарборозпилювач DeVilbiss GTI Pro розроблений для малярів-професіоналів, які потребують високої якості фарбувальних робіт.
Дві передові технології, повітряні голови (одна HVLP і дві Trans-Tech) для найбільшої ефективності при роботі з сучасними матеріалами на основі розчинника і на водній основі.
Новий ергономічний корпус фарборозпилювача DeVilbiss GTI Pro оптимально збалансований і підігнаний до руки для забезпечення комфорту і легкості управління.
Нові сопла забезпечують чудове розпорошення матеріалу будь-якої в'язкості і гарантують його рівномірне нанесення.
Абсолютно новий дизайн повітряного клапана дозволяє більш точно контролювати подачу повітря і фарби при формуванні факела.
Простота конструкції фарборозпилювача DeVilbiss GTI Pro гарантує надійність і завжди високий результат при роботі в будь-яких умовах.
Технічні характеристики

Найменування Т1 T2 H1
Тиск повітря на вході, бар 2,0 2,0 2,0
Витрата повітря, л / хв
282 л/мин
Trans-Tech
350 л/мин
Trans-Tech
450 л/мин
HVLP
Різьбовій повітряний штуцер, дюйм 1/4'' 1/4'' 1/4''
Тиск повітря на розпилювачі, бар 1,6 1,6 0,7
Розмір фарбувального факела, мм 290-310 285-300 300-325
Продуктивність по матеріалу, мл / хв 160-190 170-200 160-190
Вага (з бачком), грам 778 778 778

Комплектація:
- Фарборозпилювач
- 125 мл пластиковий верхній бачок з металевим штуцером
- Гучний ключ і викрутка
- Чистяча щітка-йоржик
- Заливна воронка для фарби
- Керівництво користувача (CD)

* Розміри дюз: 1,2 / 1,3 / 1,4 мм

Каталог: Обладнання для СТО


Залиште Ваш відгук:
Схожі товари на Фарборозпилювач DeVilbiss GTI Pro

Розробка сайту - FOBS
Copyright © starsto.com.ua