Меню
RU
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СТО І АВТОСЕРВІСУ
(067) 325-29-39
(099) 129-46-77
(073) 325-29-39
У кошику немає товару
Каталог / Пошук / Акції
Прилад для регулювання світла фар NitroMac
Фото: Прилад для регулювання світла фар NitroMac

Прилад для регулювання світла фар NitroMacВиробник: NitroMac
Модель: NitroMac F24R
Артикул: 100
Ціна 12825 грн
  • Характеристики
  • Відгуки

NitroMac F24R

Прилад регулювання світла фар NitroMac здатний впоратися з усіма перерахованими відбивачами фар типу Litronic, використовуваних в «ксенон» і «біксенон», PES типу (з еліптичних відбивачем), HNS типу (з нерозривно і ступінчасті на прикордонних поверхнях) і інших типів.
Важливо відзначити, що зараз на дорогах України експлуатується велика кількість автомобілів з «фарами-переробками». В основному це фари від праворульних автомобілів, а також фари з інших марок і моделей автомобілів. Майстрам по регулюванню фар слід пам'ятати кілька характерних моментів, які можна зустріти на автомобілях:
1. Часто в фарах, де повинні використовуватися «галогенки» умільці ставлять лампи категорії D (аналог штатного ксенону), а там, де повинен використовуватися «ксенон» - ставлять лампи випромінюють біло-синє світло з перекрученою фокусуванням променя.
2. Здійснюється перероблення «ксенону» в фарах ближнього світла з повною відмовою від роботи фар дальнього світла за рахунок миттєвого підйому фари ближнього світла до рівня потоку дальнього світла. Як відомо, переобладнанням світлотехніки фар займаються в тому числі і в автосалонах. В основному для поліпшення освітлення існуючої конструкції фари використовується установка модуля з конструкцією PES з еліптичних відбивачем.
Технічні характеристики:
Робочий діапазон, кд 10 - 150000
Інтенсивність світла (лк / 25м) 240000
Похибка вимірювань ± 2%
Відображення даних цифрове
Гарантія, міс 12
Вага, кг 35
Виробник: Турція

Каталог: Обладнання для СТО


Залиште Ваш відгук:
Схожі товари на Прилад для регулювання світла фар NitroMac

Розробка сайту - FOBS
Copyright © starsto.com.ua